O nas

 Nasza historia

 Na początku XX wieku w Chinach żył Pan Box. Miał on bardzo dużą rodzinę. Codziennie uprawiał pole zarabiając na nią. Nie wystarczało mu to jednak na ich utrzymanie.
Wieczorami pracował nad miksturą, daniem, która była by pełnowartościowym posiłkiem, tanim, mogąca zapewnić byt jego rodzinie.
U schyłku swojego życia stworzył chiński makaron z kurczakiem, świeżymi warzywami i doskonałymi sosami. 
Sporządzone danie według specjalnej receptury szybko zawładnęło Azją. 
Aby jedzenie było dostarczane szybko Pan Box wpadł na pomysł, aby podawać je w specjalnych pudełkach.
 

Produkt 

Produkt nasz jest na naturalnych składnikach. Głównym składnikiem jest makaron pszenny  sporządzany według specjalnej receptury.
Warzywa i przygotowane odpowiednio mięso polane wyjątkowym sosem decyduje o wyjątkowym smaku.

Nasz produkt przygotowywany jest według opracowanej i sprawdzonej technologii zgodnie z najwyższymi normami - sprawiając, iż jest to potrawa  najwyższej jakości.

Nasz makaron jest przygotowywany codziennie w centralnej kuchni, gwarantując świeżość i niezmienną, wysoką jakość. W punkcie sprzedażowym produkt jest tylko podgrzewany
i nakładany do specjalnych kartoników, które utrzymują ciepło, odpowiedni smak i świeżość produktu. Proces podgrzewania nie emituje uciążliwych zapachów co znacznie ułatwia obsługę punktu gastronomicznego. Obecnie receptura jest nieustannie udoskonalana i cieszy się niezwykłym powodzeniem na całym świecie.
 
MAKARON RZĄDZI
Nie jest taki straszny jak o nim mówią .Jedząc go nie musisz obawiać się o figurę bo ma niewiele kalorii.Najlepszy jest ugotowany al dente.W takiej postaci zachowuje dużo składników odżywczych i błonnika.Jesienią i zimą makaron doda ci energii - ma bowiem niski indeks glikemiczny i sprawia ,że poziom cukru we krwi jest stabilny .a co za tym idzie ,nie odczuwasz tak szybko zmęczenia .Poza tym  zawiera tryptofan potrzebny do wytwarzania serotoniny (zwanej "hormonem szczęścia") oraz magnez , który chroni przed niekorzystnymi skutkami stresu.
Nawet jeśli go do tej pory nie doceniałeś ,to ponoć na miłość nigdy nie jest za późno!
Polecamy stronę www.makaronrzadzizdrowo.pl 

Nasza misja 

Traktujemy klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Tworzymy zespół świetnych fachowców, którzy sprawiają, by nasi klienci poczuli się najważniejsi na świecie, bo są dla nas najważniejsi na świecie. Dokonujemy tego dostarczając im wyjątkowego produktu, tworząc nową jakość szybkiego jedzenia. Pomagamy ludziom przeciętnym, być nieprzeciętnymi, tworząc z nimi biznes poprzez nasze programy partnerskie. Nasze motto brzmi:
Szybko • Zdrowo • Świeżo

Pragniemy być liderem w Polsce w tworzeniu doskonałego, szybkiego i świeżego jedzenia. China Box jest najszybciej rozwijającą się siecią szybkich restauracji w Polsce.
China box jest to autentycznie świeże i smaczne jedzenie. Wiemy, że nasza marka składa się z ludzi, którzy ją reprezentują.

       Nasza wizja 

Chcemy pomagać ludziom tworzyć własny biznes poprzez nasz program franczyzowy i partnerski.Minimalizujemy wszelkie niebezpieczeństwa jakie stoją na drodze młodym przedsiębiorcą. Tworzymy i chcemy tworzyć miejsca pracy wspomagając gospodarkę Polską .Chcemy by jak najwięcej ludzi miało dostęp do dobrych produktów poprzez tworzenie jak największej ilości naszych restauracji szybkiej obsługi.Osiągamy niskie ceny połączone z najwyższą jakością nawet kosztem naszych marż.Wizją naszą nie jest zarabiać ponad wszystko ,
bo naszą WIZJĄ JEST POMAGAĆ INNYM.

NASZE PATENTY
Firma nasza  jest posiadaczem zastrzeżonego wzoru przemysłowego na pudełko na żywność popularnie  nazywane "chińskie pudełko" lub "china box".

Zastrzeżony Wzór Wspólnoty  Nr 001911421-001
 Zastrzeżony Wzór Wspólnoty  Nr 001911421-002
oraz zastrzeżony znak towarowy China Box